צ'אבי הרננדז, המאמן הראשי של ברצלונה, הביע לאחרונה את הערצתו למנטור לשעבר שלו ומנג'ר פריס סן ז'רמן (PSG) בהווה, לואיס אנריקה. לקראת המפגש שלהם ברבע גמר ליגת האלופות, צ'אבי שיבח את אנריקה כ"אחד מ" המאמנים הטובים בעולם." המפגש שלהם בצד יעורר זיכרונות מהשותפות המוצלחת שלהם בקאמפ נואו של ברצלונה, שם אנריקה שימש כמאמן ראשי וצ'אבי היה קפטן הקבוצה.

שיתוף הפעולה ביניהם השתרע מ-2014 עד 2017 והיה בסימן הישגים משמעותיים, כולל שני תארים בלה ליגה, גביע ליגת האלופות 2014/15 ושלושה ניצחונות בגביע המלך. צ'אבי זיכה את אנריקה על כושרו הניהולי, והצהיר כי הוא למד לקחים חשובים. על מנהיגות במהלך הזמן שלהם יחד הוא שיבח את סגנון האימון של אנריקה, והדגיש את יכולתו להניע שחקנים ולהשיג הצלחה על המגרש.

בהרהר בהיסטוריה המשותפת שלהם, צ'אבי נזכר בחיבה את האחווה שחלקו ואת הזיכרונות הטובים מהניצחונות שלהם חולצת כדורגל של Barcelona. הוא הביע כבוד לאנריק ולצוות המאמנים שלו, והדגיש את מערכת היחסים החיובית ואת ההבנה ההדדית שלהם. צ'אבי הודה באתגרים שמציבים בפני פ.ס.ז' רבע הגמר אבל הביעו התלהבות מההזדמנות להתחרות ברמה הגבוהה ביותר של הכדורגל האירופי.

 

למרות הקמפיין המאכזב של ברצלונה בעונת 2023/24, צ'אבי נשאר נחוש לסיים בשיא, במטרה להשיג כלי כסף נוספים למועדון. הוא תיאר את המשחק הקרוב מול פ.ס.ז' כאחד המשמעותיים ביותר של העונה עבור ברצלונה, ​מציינים את חזרתם לרבע גמר ליגת האלופות לאחר היעדרות של ארבע שנים.

צ'אבי הדגיש את חשיבות הענווה והנחישות בהתמודדות מול יריבות אדירות כמו פ.ס.ז'. הוא הכיר באתגרים הפיננסיים העומדים בפני ברצלונה אך הדגיש את הצורך בהלך רוח עמיד ותחרותי. צ'אבי צפה למשחק מרגש והתקפי, המדגיש את החוזקות ההתקפיות של שתי הקבוצות ושלן. מחויבות לכדורגל מבדר.

בהסתכלות לקראת המשחק, צ'אבי הביע אמון ביכולתה של ברצלונה להתחרות, למרות הסיכויים שנערמו נגדה.הוא ראה במשחק רבע הגמר מבחן של אופי וחוסן של שתי הקבוצות, והדגיש את החשיבות של שמירה על גישה צנועה אך תחרותית. דבריו של צ'אבי הדגישו את הכבוד שלו לאנריקה ופ.ס.ז', ובמקביל שיקפו את האמונה שלו בפוטנציאל של ברצלונה להצטיין על הבמה האירופית.

לסיכום, ההערות של צ'אבי הרננדס לקראת העימות בין ברצלונה ל PSG חולצת כדורגל ברבע גמר ליגת האלופות של אופ"א הדגישו את הערצתו ללואיס אנריקה, את האופטימיות שלו לגבי הסיכויים של ברצלונה, ואת המחויבות שלו להתגבר על אתגרים בענווה ובנחישות.

צ'אבי הרננדז מביע הערצה למנטור לשעבר לואיס אנריקה לקראת העימות של ברצלונה בליגת האלופות עם פאריס סן ז'רמן, ומדגיש את העבר המוצלח שלהם יחד ואת הסיכוי המאתגר אך המרגש להתמודד זה עם זה בקבוצות יריבות.